TREJTA Tomasz - Indeks nazwisk - O Policji

Indeks nazwisk

zGodło

starszy posterunkowy TREJTA Tomasz

ur. 1985 r. - zm. 2013 r.
policjant Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Kłomnicach Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 17 LIPCA 2012 R. NA STANOWISKU KURSANTA OGNIWA PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO KOMISARIATU POLICJI W KŁOMNICACH KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W CZĘSTOCHOWIE. UKOŃCZYŁ SZKOLENIE ZAWODOWE PODSTAWOWE W SZKOLE POLICJI W KATOWICACH. NASTĘPNIE PEŁNIŁ OBOWIĄZKI POLICJANTA SAMODZIELNEGO PODODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W CZĘSTOCHOWIE. OD 1 PAŹDZIERNIKA 2013 R. POLICJANT ZESPOŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO OGNIWA PREWENCJI KOMISARIATU POLICJI W KŁOMNICACH.

BYŁ POLICJANTEM W SŁUŻBIE PRZYGOTOWAWCZEJ.

21 LISTOPADA 2013 R. PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W PATROLU ZMOTORYZOWANYM WRAZ Z DRUGIM FUNKCJONARIUSZEM. OKOŁO GODZ. 12.25 POLICJANCI OCZEKIWALI NA WJAZD NA SKRZYŻOWANIE DROGI KRAJOWEJ DK-1 Z DROGĄ DO MIEJSCOWOŚCI GRABOWA. W STOJĄCY, PRAWIDŁOWO OZNAKOWANY RADIOWÓZ MARKI FIAT PALIO WEEKEND UDERZYŁ VOLKSWAGEN PASSAT, KTÓRY JECHAŁ Z NADMIERNĄ PRĘDKOŚCIĄ LEWYM PASEM W KIERUNKU CZĘSTOCHOWY. KIERUJĄCY VOLKSWAGENEM NIE DOSTOSOWAŁ PRĘDKOŚCI DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW NA DRODZE. STRACIŁ PANOWANIE NAD POJAZDEM, GWAŁTOWNIE HAMOWAŁ, PO CZYM ZJECHAŁ NA PRAWĄ STRONĘ DROGI I UDERZYŁ W RADIOWÓZ. ST. POST. TOMASZ TREJTA, KTÓRY BYŁ KIEROWCĄ RADIOWOZU, PONIÓSŁ ŚMIERĆ NA MIEJSCU. DRUGI POLICJANT, SIEDZĄCY OBOK NA MIEJSCU PASAŻERA, DOZNAŁ CIĘŻKICH OBRAŻEŃ.

 

Warszawa, 24 lipca 2018 r.

Rozkaz nr 2414

Polska Policja